Kontakt

Patrik Lind
Avdelningschef
patrik.lind@regiongavleborg.se
026-15 59 63, 076-770 49 32

Evelina Johansson
Utredare
Masterexamen i statsvetenskap
evelina.johansson@regiongavleborg.se
026-15 65 84, 076-557 58 92

Johanna Alfredsson
Utredare
Fil.mag. sociologi
johanna.alfredsson@regiongavleborg.se   
026-15 50 24, 070-652 19 88

Katarina Lundin (Föräldraledig, tillbaka september 2020)
Utredare
Fil.mag. sociologi
katarina.lundin@regiongavleborg.se
026-15 50 22, 072-571 54 10

Lina Hedman
Utredare
Fil.dr. kulturgeografi 
lina.hedman@regiongavleborg.se
026-53 14 73, 070-208 54 17

Johannes Nilsson
Verksamhetsutvecklare
johannes.nilsson@regiongavleborg.se
026-53 13 62

Rania Hamido
Utredare
Fil.dr. Företagsekonomi
rania.hamido@regiongavleborg.se
076-776 41 36

Moa Strömkvist
Utredare
Pol. kand. i nationalekonomi
moa.stromkvist@regiongavleborg.se
073-086 34 14

Linda Skogström
Utredare
Masterexamen i nationalekonomi
linda.skogstrom@regiongavleborg.se
076-804 78 92

Hanna Nordlund
Utredare
Masterexamen i nationalekonomi
hanna.a.nordlund@regiongavleborg.se
073-801 13 83

Fredrik Bergenfeldt
Utredare
Fil. dr. Ekonomisk historia
fredrik.bergenfeldt@regiongavleborg.se
072-450 79 09

Gabriella Pettersson
Utredare
gabriella.petterson@regiongavleborg.se
070-234 44 56